O marce

Klocki „Geomag” to zabawki produkowane przez firmę Geomagworld SA, dla której kreatywność i nauka są od lat priorytetem.

Wykorzystując ogromny potencjał magnesów, firma ta tworzy bardzo oryginalne, nie mające konkurencji zabawki edukacyjne dla dzieci.

geomag-o-marce

Wszystkie fazy produkcyjne, począwszy od pomysłu, przez projekt, na gotowym produkcie kończąc odbywają się w zakładzie znajdującym się na południu Szwajcarii. Dzięki temu klocki „Geomag” odznaczają się doskonałą, niespotykaną wręcz jakością wykonania.

Każdego roku Geomagworld SA tworzy nowe serie produktów i wprowadzając je na rynek osiąga ogromny sukces na całym świecie, potwierdzając przy tym swoje dążenia do innowacyjnych i nietuzinkowych rozwiązań.

Klocki „Geomag” pomagają dzieciom nie tylko rozwijać wyobraźnię. Przez swoją oryginalność stymulują kreatywność i intelekt oraz pozwalają rozwijać zdolności manualne. Warto podkreślić, że marka „Geomag” otrzymała wiele międzynarodowych nagród za jakość,  w tym: „Najlepsza zabawka roku”, „Najlepszy wybór dla rodziców” oraz „ Rekomendowana zabawka specjalistyczna”.

 

Powrót na górę